ویستاول را بیشتر بشناسیم

درباره ویستاول بدانیم

ویستاول؛ انتخاب کن، خرید کن، سفر کن

ویستاول یک سایت ارائه دهنده خدمات گردشگری آنلاین است که با شعار انتخاب کن، خرید کن و سفر کن، سعی بر آن دارد مجموعه ای از خدمات را در قالبی کاربرپسند و امن در اختیار کاربران قرار دهد. سایت ویستاول از ابتدا با خرید آنلاین بلیط چارتر و بلیط سیستمی کار خود را آغاز نمود. سپس به منظور تسهیل روند خرید بلیط آنلاین اتوبوس شرکت های مسافرتی چون همسفر، رویال سفر، سیر و سفر و دیگر تعاونی های اتوبوسرانی، خرید بلیط اتوبوس را در قالب روالی ساده و کاربرپسند راه اندازی نمود . همچنین خرید آنلاین بلیط تفریحات و رزرو CIP فرودگاه امام از دیگر خدمات اضافه شده در فاز دوم سایت ویستاول می باشد.


انتخاب کن، خرید کن، سفر کن

اهداف و ماموریت ویستاول چیست؟

ما از ابتدا نیز به دنبال تسهیل روند سفر هموطنان خود بوده ایم. ارائه خدمات گردشگری آنلاین در قالبی روان و ساده جهت جلب رضایت کاربران ایرانی که قصد سفر به نقاط مختلف ایران و جهان را دارند از اهداف ما بوده و خواهد بود. تیم ویستاول هیچگاه در ارتقا و بهبود خدمات خود متوقف نشده و همواره به کمیت و کیفیت این خدمات ادامه خواهد داد. مأموریت ما در کنار دیگر سایت های فعال در حوزه گردشگری، تحول در صنعت گردشگری ایران و استفاده از پتانسیل های ایران و معرفی هر چه بهتر آن به ایرانیان و جهانیان است. با ما در این مسیر همراه باشید.

چرا ویستاول؟

ویستاول در ابتدا ارائه خدمات جامع گردشگری را در ذهن داشت که در این مسیر نیز تلاش های بی وقفه ای داشته است. در این سایت تابحال سعی شده است تا جهت رزرو و دریافت خدمات مختلف مورد نیاز خود در طول سفر، به سایت های مختلفی سر نزده و همه ی خدمات را در یک سایت ساده، روان، امن و کاربرپسند دریافت نمایید.

خدمات ویستاول

فروش بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس بصورت آنلاین از طریق سایت ویستاول آسان تر از آنچه تجربه کرده اید.

خرید بلیط اتوبوس

درخواست ویزا

درخواست آنلاین ویزا مسافرتی از طریق سایت ویستاول امکان پذیر است.

درخواست ویزا

فروش بلیط تفریحات

بلیط تفریحات خود را از قبل به راحتی بصورت آنلاین از سایت ویستاول می توانید خریداری کنید

خرید تفریحات

رزرو cip فرودگاه امام

خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام را از سایت ویستاول خریداری کنید.

رزرو جایگاه CIP

خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان

خرید بیمه آنلاین مسافرتی سامان از دیگر خدمات سایت ویستاول است.

خرید بیمه سامان

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید