خدمات تشریفات CIP و VIP فرودگاهی کیش

CIP فرودگاه کیش

خدمات تشریفات CIP و VIP فرودگاهی کیش

خدمات CIP پاویون فرودگاه کیش

در فضای پرمشغله کاری امروزی، استفاده بهینه از زمان و همچنین حفظ آرامش مخصوصاً در سفرهای طولانی برای هر شخصی ایده آل است. چه برای مسافرانی که قصد سفر خارجی با پروازهای خارجی را دارند و حتی تجار و مدیران ارشدی که برای یک جلسه کاری قصد سفر دارند. جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی کیش همانند سالن CIP فرودگاه امام خمینی که در وهله اول به خدمات ویستاول اضافه شد، این امکان را برای مسافران فراهم میکند تا ضمن حفظ آرامش و استراحت در فضای دلنشین جایگاه سی آی پی فرودگاه کیش، فرآیند ورود و خروج خود، دریافت کارت پرواز، انتقال تا داخل هواپیما و خدمات بار را بدون دغدغه و با کمک و راهنمایی همکاران ما به انجام برسانند.

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی جزیره کیش (CIP)، پذیرای مهمانان و مسافران محترمی است که تمایل دارند در سریع ترین زمان ممکن فرآیند پذیرش آن ها جهت پروازهای داخلی و یا خارجی صورت گرفته و در زمان خروج از کیش، با تشریفات کامل به پای پلکان پرواز انتقال یافته و یا در لحظه وارد شدن به ترمینال تشریفات اختصاصی فرودگاه کیش در محیطی آرام و دلنشین بصورت اختصاصی سفری دلنشین را تجربه کنند. پذیرایی و استفاده از سایر خدمات تشریفات رفاهی CIP نظیر دسترسی به اینترنت پرسرعت و استفاده از نوشیدنی ها و مطالعه استفاده نمایند.

فرآیند پذیرش و استفاده از خدمات CIP برای مسافران ورودی و خروجی از فرودگاه کیش شامل انتقال از پای پلکان هواپیما تا محل جایگاه و بالعکس توسط خودروهای لوکس، انجام امور ترافیکی اعم از اخذ کارت پرواز و تخصیص صندلی مناسب و تحویل چمدان ها و وسایل سفر، انجام پذیرایی ازميهمان وهمراهان درمدت توقف درجايگاه به صورت عادی و ویژه، انجام بازرسی فرودگاهی توسط گیت اختصاصی مستقر جایگاه و همچنین انتقال از درب جايگاه تشريفات تا محل اقامت ميهمان وبلعكس توسط انواع خودروهای تشریفاتی (درصورت درخواست) می شود. در این جایگاه همچنین امکان برگزاری جلسات کاری و اداری، با درخواست قبلی متقاضیان حقیقی و حقوقی به همراه پذیرایی مناسب و انتخابی از جایگاه CIP فرودگاه کیش نیز امکان پذیر می باشد.

به منظور رزرو CIP کیش کلیک نمایید

تشریفات سی آی پی فرودگاه کیش

تشریفات CIP فرودگاه کیش

CIP فرودگاه کیش

سالن جایگاه CIP فرودگاه کیش

انتقال تا پای پلکان پرواز

ترانسفر با ماشین های لوکس لموزین

هزینه CIP فرودگاه کیش

  • رزرو CIP فرودگاه کیش در سایت ویستاول بصورت آنلاین صورت می گیرد که شما می توانید تمامی خدمات سی آی پی فرودگاهی را اعم از ویلچر، دریافت ویزا فرودگاهی و ترانسفر فرودگاهی را خریداری نمایید.
  • ما به عنوان نماینده رسمی پاویون اختصاصی کیش مفتخریم که هرگونه درخواست ویژه مسافران را نیز ترتیب اثر دهیم که گل آرایی سالن و داخل ماشین برای سالگردهای ازدواج از جمله این موارد می باشد.
  • تعرفه های مندرج در جدول ذیل که از مسافرین، مستقبلین و یا مشایعین گرانقدر اخذ می گردد دقیقاً مشابه تعرفه های اخذ شده توسط جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی کیش می باشد.
  • جهت اخذ ویزای فرودگاهی، هماهنگی های لازم به صورت تلفنی انجام خواهد شد هر چند که در بخش ورود اطلاعات مسافران CIP می توانید برای هر مسافر نیاز به ویزای فرودگاهی را مشخص کرده و هزینه ویزای فرودگاهی که در بخش رزرو آنلاین CIP سایت ویستاول صورت میگرد را پرداخت نمایید.
  • به منظور رزرو تلفنی می توانید با شماره 09356597920 تماس حاصل فرمایید.
  • اطلاعات مورد نیاز را نیز می توانید از طریق تلگرام به همین شماره ارسال نمایید که شامل، اسامی مسافران، سن حدودی مسافران، شماره پرواز و تاریخ دقیق پرواز می باشد. همچنین برای پروازهای خروجی از ایران، مبدأ پرواز و همچنین ساعت دقیق خروج از ایران (ساعت پرواز) و برای پروازهای ورودی به ایران، مبدأ پرواز و ساعت دقیق ورود به فرودگاه امام خمینی نیز می بایست ارسال شوند.
پرواز داخلی
ورودی به کیش 150،000 تومان
خروجی از کیش 180،000 تومان
زیر دو سال رایگان!
مستقبلین/ مشایعین
هر نفر 75،000 تومان
پرواز خارجی
پرواز خارجی 190،000 تومان
ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه به هر نقطه جزیره
Limousine انتقال از پرواز تا سالن با 90،000 تومان
Lincoln انتقال به هتل با 200،000 تومان

شماره حساب جهت واریز مبلغ: 3568100126787221 و شماره کارت 5022297000020789 بانک پاسارگاد به نام شرکت توسعه مناسبات دانش گستر. در صورت کنسلی مبلغ 20،000 تومان به عنوان جریمه کسر خواهد شد

خدمات Kish CIP

سالن پذیرایی اختصاصی

با چشم اندازی به سمت باند فرودگاه

گیت های اختصاصی

سپاه، پليس ، گذرنامه و گمرك جهت مسافرين ورودي و خروجي

اینترنت پرسرعت

كافي نت با امكانات اينترنت پر سرعت Wireless

استعمال دخانیات

اتاق اختصاصي سيگار با تهويه ی استاندارد و رعايت كامل نكات بهداشتي

خدمات VIP

اتاق های جلسات VIP و سالن کنفرانس اختصاصی با ظرفیت 15 نفر

انتقال مسافرین

انتقال مسافرین از جایگاه تشریفات تا پای پلکان هواپیما در خودروهای لوکس و بالعکس

پارکینگ

به ظرفيت 100 دستگاه، صرفاً جهت استفاده ی مسافرين محترم جايگاه

پذیرایی ویژه و بوفه

شامل انواع نوشیدنی گرم و سرد، شیرینی و دسر

پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور و بیمه مسافرتی

پرداخت عوارض خروج از کشور