سیاست ها و حریم خصوصی

اجازه بازنشر

 • تمام خدمات خریداری شده در وب سایت vistavel به نام مشتری در سیستم تعلق دارد و غیر قابل انتقال به غیر می باشد و در صورت عدم تطابق نام مسافر یا خریدار خدمت با کارت شناسایی، مسافر پذیرش نشده یا خدمت خریداری شده به ایشان قابل ارائه نخواهد بود.
 • خدمات و محتویاتی که توسط vistavel تولید و ارائه می گردد صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌ سایت vistavel پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی vistavel در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت vistavel و لینک به مطلب ذکر شده در ابتدا و انتهای مطلب و بصورت خوانا و قابل مشاهده، در اندازه و محل مناسب مجاز است. همچنین ذکر بخش یا تمام مطالب و محتوای سایت اینترنتی vistavel در رسانه‌های کاغذی، صوتی، تصویری، الکترونیک ( به جز سایت اینترنتی ) و ...، تنها با کسب اجازۀ کتبی از مسؤولان سایت اینترنتی vistavel و با پایبندی به شرایط تعیین شده مجاز خواهد بود.
 • حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت vistavel تولید شده (تمامی بخش¬ها که شامل محتویات تصویری یا متن هستند) و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت vistavel است و وب‌ سایت vistavel حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
 • در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق سایت اینترنتی vistavel مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور خواهد بود.

حقوق معنوی

 • حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌ سایت vistavel تولید شده و بر روی این وب ‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌ سایت vistavel است. وب‌ سایت vistavel حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
 • خدمات و محتویاتی که توسط vistavel تولید و عرضه می‌گردند صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌ سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌ سایت vistavel پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌ سایت در اینترنت، تنها با کسب اجازه نامه کتبی از مدیریت به همراه ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت vistavel و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، تنها با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب ‌سایت، امکان پذیر خواهد بود.
 • vistavel حق دارد برای تامین هزینه‌های جاری سایت، از آگهی های تبلیغاتی استفاده کند. اما مسؤولیتی در قبال محتوای این آگهی ها ندارد لیکن در حال حاضر درج تبلیغات جزو سیاست های این مجموعه نمی باشد.
 • استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.
 • هر گونه سوء استفاده از نام vistavel ، سایت اینترنتی vistavel، مکاتبه از طرف vistavel و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذیصلاح، دادگاه های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود. لازم به ذکر است علامت تجاری vistavel در بانک رسمی علائم تجاری ثبت رسمی شده است و از امتیازات قانونی آن بهره مند است.

حریم خصوصی

 • اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به vistavel اطلاع دهد.
 • وب‌ سایت vistavel اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
 • وب‌ سایت vistavel ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
 • . vistavel مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سایت هایی که به آن‌ها لینک داده است، ندارد. این سایت‌ها توسط vistavel تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ی تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نیست.

اعلان سلب مسئولیت

 • تمامی نظرات منتشر شده در قسمت های عمومی نظر شخصی فرد نویسنده مطلب می باشد و وب سایت vistavel هیچ گونه مسئولیتی نسبت به صحت اطلاعات و مطالب را برعهده نخواهد گرفت.
 • خرید خدمات ارائه شده در وب سایت vistavel تنها با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
 • تمام خدمات خریداری شده در وب سایت vistavel به نام مشتری در سیستم تعلق دارد و غیر قابل انتقال به غیر می باشد و در صورت عدم تطابق نام مسافر یا خریدار خدمت با کارت شناسایی، مسافر پذیرش نشده یا خدمت خریداری شده به ایشان قابل ارائه نخواهد بود.
 • اطلاعات مربوط به هتل‌ها که در این وب‌سایت قرار گرفته، توسط هتل‌ها تولید می‌شود، این اطلاعات شامل لیست قیمتها، گالری عکس، اخبار و اطلاعیه ها و... است و مسؤولیت صحت آن، بر عهده‌ی هتل می‌باشد. با وجود این که vistavel تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شکل ممکن ارائه کند، اما نمی‌تواند صحت و جامع بودن آن‌ها را تایید یا رد کند.
 • vistavel هیچگونه قوانین و شرایط داخلی در خصوص فروش، تغییر و کنسلی هتل، بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس ندارد و قوانین مربوط به این امور از طریق صادر کنندۀ اصلی وضع می گردد. لذا پیرو قوانین هتل ها، خطوط هوایی، راه آهن و اتوبوسرانی، ویستاول در صورت بروز مشکل، از دستورالعمل این مراجع پیروی خواهد نمود.
 • لازم به ذکر است در مورد هتل ها و پروازهای چارتری قوانین جداگانه ی سازمان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران مرجع تصمیم گیری خواهد بود.