خدمات تشریفات CIP و VIP فرودگاهی شیراز

خدمات CIP پاویون فرودگاه شیراز

خدمات تشریفات CIP و VIP فرودگاهی شیراز

در فضای پرمشغله کاری امروزی، استفاده بهینه از زمان و همچنین حفظ آرامش مخصوصاً در سفرهای طولانی برای هر شخصی ایده آل است. چه برای مسافرانی که قصد سفر خارجی با پروازهای خارجی را دارند و حتی تجار و مدیران ارشدی که برای یک جلسه کاری قصد سفر دارند. جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی شیراز همانند سالن CIP فرودگاه امام خمینی که در وهله اول به خدمات ویستاول اضافه شد، این امکان را برای مسافران فراهم میکند تا ضمن حفظ آرامش و استراحت در فضای دلنشین جایگاه سی آی پی فرودگاه شیراز، فرآیند ورود و خروج خود، دریافت کارت پرواز، انتقال تا داخل هواپیما و خدمات بار را بدون دغدغه و با کمک و راهنمایی همکاران ما به انجام برسانند.

جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی جزیره شیراز (CIP)، پذیرای مهمانان و مسافران محترمی است که تمایل دارند در سریع ترین زمان ممکن فرآیند پذیرش آن ها جهت پروازهای داخلی و یا خارجی صورت گرفته و در زمان خروج از شیراز، با تشریفات کامل به پای پلکان پرواز انتقال یافته و یا در لحظه وارد شدن به ترمینال تشریفات اختصاصی فرودگاه شیراز در محیطی آرام و دلنشین بصورت اختصاصی سفری دلنشین را تجربه کنند. پذیرایی و استفاده از سایر خدمات تشریفات رفاهی CIP نظیر دسترسی به اینترنت پرسرعت و استفاده از نوشیدنی ها و مطالعه استفاده نمایند.

فرآیند پذیرش و استفاده از خدمات CIP برای مسافران ورودی و خروجی از فرودگاه شیراز شامل انتقال از پای پلکان هواپیما تا محل جایگاه و بالعکس توسط خودروهای لوکس، انجام امور ترافیکی اعم از اخذ کارت پرواز و تخصیص صندلی مناسب و تحویل چمدان ها و وسایل سفر، انجام پذیرایی ازميهمان وهمراهان درمدت توقف درجايگاه به صورت عادی و ویژه، انجام بازرسی فرودگاهی توسط گیت اختصاصی مستقر جایگاه و همچنین انتقال از درب جايگاه تشريفات تا محل اقامت ميهمان وبلعكس توسط انواع خودروهای تشریفاتی (درصورت درخواست) می شود. در این جایگاه همچنین امکان برگزاری جلسات کاری و اداری، با درخواست قبلی متقاضیان حقیقی و حقوقی به همراه پذیرایی مناسب و انتخابی از جایگاه CIP فرودگاه شیراز نیز امکان پذیر می باشد.

به منظور رزرو CIP شیراز کلیک نمایید

هزینه CIP فرودگاه شیراز

هزینه CIP فرودگاه بین المللی شیراز

  • رزرو CIP فرودگاه شیراز در سایت ویستاول بصورت آنلاین صورت می گیرد که شما می توانید تمامی خدمات سی آی پی فرودگاهی را اعم از ویلچر، دریافت ویزا فرودگاهی و ترانسفر فرودگاهی را خریداری نمایید.
  • تعرفه های مندرج در جدول ذیل که از مسافرین، مستقبلین و یا مشایعین گرانقدر اخذ می گردد دقیقاً مشابه تعرفه های اخذ شده توسط جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی شیراز می باشد.
  • کلیه تعرفه های مندرج در جدول ذیل با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده می باشد که در بخش رزرو CIP سایت در فاکتور نهایی منظور می گردد.
  • جهت اخذ ویزای فرودگاهی، هماهنگی های لازم به صورت تلفنی انجام خواهد شد هر چند که در بخش ورود اطلاعات مسافران CIP می توانید برای هر مسافر نیاز به ویزای فرودگاهی را مشخص کرده و هزینه ویزای فرودگاهی که در بخش رزرو آنلاین CIP سایت ویستاول صورت میگرد را پرداخت نمایید.
  • به منظور رزرو تلفنی می توانید با شماره 09356597920 تماس حاصل فرمایید.
  • اطلاعات مورد نیاز را نیز می توانید از طریق تلگرام به همین شماره ارسال نمایید که شامل، اسامی مسافران، سن حدودی مسافران، شماره پرواز و تاریخ دقیق پرواز می باشد. همچنین برای پروازهای خروجی از ایران، مبدأ پرواز و همچنین ساعت دقیق خروج از ایران (ساعت پرواز) و برای پروازهای ورودی به ایران، مبدأ پرواز و ساعت دقیق ورود به فرودگاه امام خمینی نیز می بایست ارسال شوند.

شماره حساب جهت واریز مبلغ: 34680011060097571 و شماره کارت 5022291022102568 بانک پاسارگاد می باشد.
در صورت اعلام کنسلی مبلغ 200،000 ریال بابت هر نفر کنسلی از مبلغ کل کسر می شود.

خدمات CIP فرودگاه شیراز، ویستاول

سالن پذیرایی مجلل

با چشم اندازی زیبا رو به باند فرودگاه شیراز در دو طبقه

فروشگاه DUTY FREE

فروشگاه خشکبار، چرم، صنایع دستی، عطر و خاویار

گیت های اختصاصی

سپاه، پليس ، گذرنامه و گمرك جهت مسافرين ورودي و خروجي

باجه اختصاصی بانک سامان

بنظور انجام امور بانكي اعم از ارزي (غیر از ارز مسافرتی) و ريالي مسافرين.

اخذ ویزا

اخذ ويزاي فرودگاهي با هماهنگي قبلي ، و پس از انجام تشريفات قانوني

اینترنت پرسرعت

كافي نت با امكانات اينترنت پر سرعت Wireless

استعمال دخانیات

اتاق اختصاصي سيگار با تهويه ی استاندارد و رعايت كامل نكات بهداشتي

خدمات VIP

اتاق های جلسات VIP و سالن کنفرانس اختصاصی با ظرفیت 15 نفر

انتقال مسافرین

انتقال مسافرین از جایگاه تشریفات تا پای پلکان هواپیما در خودروهای لوکس و بالعکس

سوئیت برای اسکان

سوئیت های لوکس برای اقامت موقت با پذیرایی رایگاه شامل سرو ناهار، شام، انواع نوشیدنی گرم و سرد و دسر

پارکینگ

به ظرفيت 100 دستگاه، صرفاً جهت استفاده ی مسافرين محترم جايگاه

کافی شاپ

كافي شاپ لوكس و سرو انواع نوشيدني گرم و سرد و انواع شيريني، سالاد و دسر جهت مسافرين CIP

پرداخت اینترنتی عوارض خروج از کشور و بیمه مسافرتی

پرداخت عوارض خروج از کشور