راهنمای خرید تفریحات

خرید آنلاین بلیط تفریحات

خرید بلیط تفریحات


با کلیک روی تب جستجوی تفریحات، شما می توانید ابتدا شهری که قصد مشاهده تفریحات آن را دارید انتخاب کرده و سپس تاریخی که قصد استفاده از آن تفریح را دارید وارد نمایید. سپس تعداد بلیط مورد را انتخاب کرده و جستجوی تفریحات را کلیک کنید


در این بخش لیست تفریحات جستجو شده در شهر مورد نظر نمایش داده می شوند که اطلاعاتی از قبیل قیمت و نوع سرگرمی و یک عکس منتخب از تفریح را نمایش می دهد. شما می توانید پس از انتخاب تفریح مورد نظر، اطلاعات جزئی تری از آن را مشاهده نمایید و نام یک نفر را به عنوان نماینده به ما اعلام کنید که جزئیات بیشتر این صفحه در بخش جزئیات تفریح توضیح داده شده است.


در این مرحله شما در ابتدا می بایست نام، نام خانوادگی و شماره همراه یکی از مسافرانی که قرار است از تفریحات استفاده نماید را وارد نمایید. در پایین همین صفحه نیز اطلاعات نسبتاً جامعی در رابطه با تفریح اعم از گالری عکس تفریحات، توضیحات مختصر، تجهیزات مورد نیاز و نقشه یا محل تفریح در شهر مورد نظر ارائه می گردد.


در این بخش که در تمامی خدمات وجود دارد، شما می بایست اطلاعات بلیط تفریح خود را بررسی نموده و در صورت تأیید به درگاه خرید انترنتی ارجاع داده خواهید شد.

مشاهده سفارشات تفریح


پس از خرید بلیط تفریح، شما می توانید اطلاعات تفریح خریداری شده خود را در بخش سفارشات تفریح مشاهده نمایید. البته شما می بایست به منظور دسترسی به پنل کاربری قبلاً به حساب کاربری خود وارد شده یا از طریق لینک ورود به حساب کاربری ، با ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری شوید. شما می توانید در بخش راهنمای حساب کاربری به اطلاعات تکمیلی در این ارتباط دسترسی پیدا کنید.