راهنمای رزرو CIP

رزرو آنلاین CIP

رزرو CIP فرودگاهی


مسافرین ایرانی و خارجی که قصد ورود به ایران یا قصد خروج از ایران را دارند می توانند بصورت آنلاین خدمات تشریفات اختصاصی فرودگاه امام را رزرو نمایند. بدین منظور در تب رزرو CIP چند مورد از مسافر درخواست می گردد که در واقع اطلاعات مرتبط با پرواز وی می باشد. اولین مورد درخواست شده از مسافر، هواپیمایی است که مسافر یا با آن وارد فرودگاه امام خمینی شده و یا به وسیله آن از ایران خارج می شود. در صفحه بعد نیز اطلاعات مرتبط با این هواپیمایی اعم از شماره پرواز و ساعت پرواز درخواست می شود. در حال حاضر رزرو خدمات CIP صرفاً برای فرودگاه امام خمینی امکان پذیر است لذا در قسمت فرودگاهی می بایست این فرودگاه انتخاب شود. همانطور که بیان شد یا پرواز از مقصدی به ایران می باشد که در این صورت پرواز ورودی و یا پرواز از مبدأ ایران می باشد که در این صورت پرواز خروجی تلقی می گردد. همچنین تاریخ دقیق پرواز می بایست در بخش انتخاب تاریخ وارد شده و تعداد مسافرانی که قصد استفاده از خدمات را دارند نیز در نهایت انتخاب شده و دکمه ی درخواست CIP کلیک شود.


در این صفحه در ابتدا یک شماره تماس و یک شماره ایمیل از کاربر درخواست می شود. این شماره و ایمیل صرفاً به منظور هماهنگی های آتی با مسافرین محترم می باشد. در ادامه، به تعداد مسافران انتخابی در بخش درخواست رزرو CIP اطلاعات مسافران از شما درخواست می شود که چه برای مسافران داخلی و چه برای مسافران خارجی شامل نام و نام خانوادگی دقیقاً مطابق با گذرنامه، شماره گذرنامه، ملیت، حدود سن و تاریخ اعتبار گذرنامه می باشد. در بخش آخر نیز اطلاعات تکمیلی پرواز از مسافر درخواست می شود که در صفحه جستجو گزینه هواپیمایی و تاریخ پرواز گرفته شده است. علاوه بر این موارد، ساعت پرواز، شماره پرواز (برای مثال LH600 که مربوط به هواپیمایی لوفتانزا می باشد) و همچنین مبدأ پرواز (برای پروازهای ورودی- برای مثال در پرواز پاریس به تهران، پاریس باید وارد شود) و مقصد پرواز (برای پرواز های خروجی- برای مثال در پرواز تهران به پاریس، پاریس می بایست وارد شود)


در صورتی که در رزرو CIP خود نیاز به ترانسفر فرودگاهی داشته یا همراهان شما تمایل دارند که در سالن جایگاه CIP شما را همراهی نمایند و یا درخواست ویلچر برای یکی از مسافران دارید و حتی میخواهید حیوان خانگی خود را در پرواز حمل کنید، در این صفحه می توانید تمامی این خدمات را در این بخش به درخواست خود اضافه نمایید که در صفحه تأیید اطلاعات رزرو هزینه های آن بصورت جداگانه برای شما نمایش داده می شود.


در این بخش که در تمامی خدمات وجود دارد، شما می بایست اطلاعات رزرو CIP خود را بررسی نموده و در صورت تأیید به درگاه خرید انترنتی ارجاع داده خواهید شد.

مشاهده سفارشات آنلاین رزرو CIP

مشاهده سفارشات CIP


در صفحه اصلی سایت، با کلیک روی تب بلیط اتوبوس، شما می بایست ابتدا استان مبدأ حرکت را انتخاب نمایید. پس از انتخاب استان مبدأ حرکت، شهرستان های مبدأ حرکت نمایش داده می شوند. به همین ترتیب پس از انتخاب استان مقصد حرکت، شهرستان های مقصد حرکت نمایش داده می شوند. تاریخ حرکت خود و تعداد نفرات را انتخاب کرده و روی جستجو اتوبوس کلیک کنید.