راهنمای خرید هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما


با کلیک روی تب بلیط هواپیما، بخش مرتبط با جستجوی پرواز چارتر یا جستجوی پرواز سیستمی نمایش داده می شود که شما می توانید با کلیک روی انتخاب مبدأ و مقصد پرواز، از بین گزینه های موجود مثلاً تهران و مشهد و یا با تایپ کردن مختصر آن یعنی THR یا MHD و حتی Tehran یا Mashhad شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس تاریخ حرکت و تعداد مسافران بزرگسال، خردسال و نوزاد را انتخاب کرده و دکمه جستجوی پرواز را بزنید.


در این بخش لیست پروازهای چارتر و سیستمی موجود در مسیر و تاریخ انتخابی نمایش داده می شوند که اطلاعاتی از قبیل ساعت پرواز، قیمت، هواپیمایی، نوع هواپیما و تعداد صندلی خالی موجود در این پرواز قابل مشاهده هستند. به منظور ادامه مراحل خرید شما می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید که در بخش راهنمای ورود به حساب کاربری به آن اشاره شده است. پس از ورود به حساب کاربری، شما می توانید پرواز مورد نظر خود را انتخاب و به مرحله ورود اطلاعات مسافران رفته و خرید خود را کامل کنید.


در این بخش می بایست بر اساس تعداد مسافران انتخاب شده در مرحله جستجوی پرواز اطلاعات مسافران را اعم از نام و نام خانوادگی فارسی و انگلیسی، تاریخ تولد، جنسیت مسافر و کد ملی وی که 10 رقم می باشد را وارد نمایید.


در این بخش که در تمامی خدمات وجود دارد، شما می بایست اطلاعات بلیط اتوبوس خود را بررسی نموده و در صورت تأیید به درگاه خرید انترنتی ارجاع داده خواهید شد.

مشاهده سفارشات پرواز چارتر و پرواز سیستمی


پس از خرید بلیط اتوبوس، شما می توانید اطلاعات اتوبوس خود را در بخش سفارشات اتوبوس مشاهده نمایید. البته شما می بایست به منظور دسترسی به پنل کاربری قبلاً به حساب کاربری خود وارد شده یا از طریق لینک ورود به حساب کاربری ، با ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری شوید. شما می توانید در بخش راهنمای حساب کاربری به اطلاعات تکمیلی در این ارتباط دسترسی پیدا کنید.