راهنمای روش های پرداخت

خرید آنلاین خدمات پرواز، اتوبوس، ویزا، تفریحات، بیمه مسافرتی سامان

خرید آنلاین


به منظور خرید آنلاین خدمات گردشگری شما می توانید در صفحه اصلی سایت روی هر یک از تب های خدمات اعم از خرید پرواز چارتر و پرواز سیستمی، بلیط اتوبوس، بلیط تفریحات، رزرو CIP، خرید بیمه مسافرتی سامان و درخواست آنلاین ویزا کلیک کرده و مطابق با راهنمایی های انجام شده که در صفحه راهنمای خدمات لیست آن ها وجود دارد، خرید خود را انجام دهید.


برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.


تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

انتقال کارت به کارت مبلغ خدمات گردشگری

انتقال کارت به کارت مبلغ خدمات گردشگری


کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه ویستاول را ندارند، می توانند وجه سفارش را به شماره کارت یا حساب بانکی درج شده در این قسمت واریز نمایند که بدین منظور می بایست از طریق دستگاه های خودپرداز، موبایل بانک، اینترنت بانک و یا مراجعه حضوری به شعبه ی بانک اقدام نمایند.

شماره حساب های ویستاول:

  • شماره حساب:3468000110697571 بانک پاسارگاد- کیوان چوبینه
  • شماره کارت: بانک پاسارگاد-کیوان چوبینه-5022291022102568