راهنمای ثبت نام و ورود

ثبت نام در سایت ویستاول

ثبت نام در سایت ویستاول


ویستاول یک سایت ارائه کننده خدمات آنلاین گردشگری اعم از بلیط هواپیما، بلیط اتوبوس، بلیط تفریحات، رزرو CIP، درخواست ویزا و خرید بیمه مسافرتی است. به منظور استفاده از این خدمات مستلزم ثبت نام در سایت ویستاول است. بدین منظور در سمت راست بالای صفحه دو دکمه ثبت نام و ورود تعبیه شده است که با کلیک روی دکمه ثبت نام، درست روی صفحه پنجره ای با پیش زمینه تیره باز می شود که در شکل روبرو مشاهده می شود. به منظور ثبت نام عادی در سایت شما می بایست فیلدهای نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره موبایل خود را وارد نمایید. که همگی به اجباری می باشند. سپس به انتخاب خود رمز عبوری را وارد نموده و به منظور اطمینان ما از اینکه رمز عبور انتخابی در خانه اول را بدرستی تایپ نموده اید، مجدداً همان رمز عبور را در خانه ورود مجدد رمز عبور می بایست وارد کنید. نوع دیگری از ثبت نام نیز وجود دارد که تحت عنوان ثبت نام با ویستاکارت در بالای همین صفحه نوشته شده است که در صفحه راهنمای ویستاکارت توضیح داده شده است.


ارسال بلیط خدمات خریداری شده و برخی اطلاع رسانی های مرتبط با سایت از طریق ایمیل کاربر صورت میپذیرد. از آنجایی که همیشه احتمال آن وجود دارد که به هر دلیلی ایمیل کاربر به اشتباه تایپ شود. به منظور اطمینان از اینکه ایمیل شما بدرستی وارد شده است، لینک فعالسازی حساب کاربری به ایمیل درج شده در مرحله ثبت نام ارسال خواهد شد. بدین منظور شما می بایست به ایمیل خود مراجعه کرده و پس از باز نمودن ایمیل ارسالی از طرف سایت ویستاول، روی لینک فعالسازی حساب کلیک نمایید. با کلیک روی لینک فعالسازی، شما به پروفایل کاربری خود ارجاع داده خواهید شد که اطلاعاتی از قبیل خریدهای گذشته، اطلاعات کاربری، صندوق مالی و حتی آخرین پست های ارسالی در مجله ویستاول در این بخش نمایش داده می شوند. شما همچنین میتوانید تمامی سفارشات خود را مشاهده و در صورت نیاز بلیط یا ووچر آن را دریافت نمایید.

ورود به سایت ویستاول یا حساب کاربری

ورود به سایت یا پروفایل


به منظور مشاهده خدمات از جمله لیست پروازهای روزانه یا لیست اتوبوس ها نیازی به ورود به سایت وجود ندارد ولی در صورتی که تمایل به خریداز سایت را داشته باشید می بایست به حساب کاربری خود وارد شوید. بدین منظور در بالای صفحه سمت راست دقیقاً در کنار دکمه ثبت نام، دکمه ورود قرار داده شده است که در صورت کلیک روی آن با پنجره ی روبری مواجه می شوید. به منظور ورود از ایمیل درج شده در زمان ثبت نام و رمز عبور انتخابی خود استفاده نمایید.


در صورتی که به هر دلیلی نیاز به ورود به پروفایل کاربری خود دارید، می توانید از طریق لینک ورود به صفحه ای مشابه عکس روبرو وارد شده و در آنجا از ایمیل و رمز عبور خود به منظور ورود به حساب کاربری استفاده نمایید.

فراموشی رمز عبور ورود به سایت ویستاول

فراموشی رمز عبور


به منظور درخواست لینک فراموشی رمز عبور که طبق توضیحات درج شده در ارسال ایمیل فراموشی رمز عبور به ایمیل استفاده شده شما در زمان ثبت نام راسل می گردد، شما می بایست در ابتدا روی دکمه ورود که در سمت راست بالای هر صفحه قرار گرفته است کلیک نموده و در آن صفحه روی رمز عبور را فراموش کرده ام کلیک کنید که در عکس با رنگ قرمز مشخص شده است.


پس از کلیک روی لینک رمز عبور خود را فراموش کرده ام، شما می توانید مطابق با عکس روبرو، با وارد کردن ایمیلی که در زمان ثبت نام در سایت از آن استفاده نموده اید، ارسال لینک فراموشی رمز عبور به ایمیل خود را درخواست کنید. در صورتی که ایمیل وارد شده در پایگاه داده سایت وجود داشته باشد، لینکی به ایمیل ارسال می گردد که در بخش ایمیل فراموشی رمز عبور به آن اشاره شده است.


در صورت درخواست ارسال لینک فراموشی رمز عبور به ایمیل، ایمیلی تحت این عنوان برای شما ارسال می گردد که مطابق عکس، شما می بایست روی لینک قرار داده شده کلیک نمایید که در این صورت به صفحه بازنشانی رمز عبور ارجاع داده خواهید شد.


به منظور بازنشانی رمز عبور، در این صفحه شما می بایست رمز عبور جدیدی را انتخاب و مجدداً آن را به منظور اطمینان از ورود صحیح در قسمت دوم تکرار نمایید.