هدف هاي بزرگ، انگيزه هاي بزرگ ايجاد مي كنند "آنتونی رابینز"

ویستاکارت 30 هزار تومان، اعتبار 1 میلیون تومان

با پرداخت 30 هزار تومان و خرید ویستا کارت، می توانید تا سقف 1 میلیون تومان اعتبار تخفیف هنگام خرید بهره مند شوید

همواره هر چه خواهی بکن؛ اما نخست از آنان باش که توانِ خواستن دارند. "نیچه"

آنها چه می گویند؟

مشتریان از تجربه استفاده از ویستاکارت می گویندنکات و توضیحات


کاربران گرامی که قصد خرید آنلاین ویستاکارت را دارند، می بایست در ابتدا به عضویت سایت در آمده و سپس با ورود کد پستی و آدرس محل سکونت خود جهت ارسال ویستاکارت، به خرید آن اقدام نمایند. ارسال ویستاکارت حداکثر 1 هفته طول کشیده و از همان لحظه اول خرید شما می توانید از خدمات آن استفاده نمایید.سامانه پشتیبانی

+9821 44672687

ارسال عدد 1
دریافت منو
درخواست پشتیبانی


شماره همراه

+98912 3095290

تهران
شهرک اکباتان، فاز 2
مجتمع گلها، شماره 17


فرم درخواست خرید ویستاکارت


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز است.

  در ویستاول عضو هستم

توضیح پیرامون جهت ورود عضوها به ویستاول و سپس خرید کارت

شماره همراه: 09123063855

نام و نام خانوادگی: سید سعید حسینی اسفیدواجانی

  عضو جدید هستم

توضیح پیرامون فورم جهت عضویت جدید در ویستاول و سپس خرید کارت

من می خواهم؛ جمله ای است که از اراده قوی سرچشمه گرفته است "اوژن"


رزرو آنلاین CIP فرودگاه امام


استفاده بهینه از زمان برای بسیاری از افراد پر مشغله و کسیر السفر چه در پروازهای داخلی و چه در پروازهای خارجی بسیار مهم است. جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه امام خمینی این امکان را برای مسافران پروازی فراهم می کند تا ضمن صرفه جویی در وقت و حفظ آرامش روح و روان خود کلیه فرآیند ورود و خروج فرودگاهی آنان بصورت اختصاصی و تشریفاتی صورت پذیرد. رزرو آنلاین CIP فرودگاهی از جمله خدمات جدید سایت ویستاول می باشد که شما مشتریان می توایند در همه ساعات روز از آن استفاده نمایید.

کلیه خدمات ویژه VIP و CIP فرودگاهی در این سایت بصورت آنلاین صورت می پذیرد که در صورت بروز هرگونه ابهام یا سؤال در رابطه با خدمات ارائه شده، کارشناسان سایت ویستاول به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشند. فرآیند خدمات تشریفات و CIP فرودگاه امام خمینی شامل انتقال از پای پلکان هواپیما تا محل جایگاه و یا انتقال از جایگاه تشریفات به پای پلکان به همراه خودروهای ویژه می شود. از طرف دیگر امور وقت گیر و طاقت فرسای فرودگاهی اعم از اخذ کارت پرواز و تخصیص صندلی یا سیت مناسب و تحویل چمدان و وسایل سفر از جمله خدمات دیگر تشریفات فرودگاهی می باشد.


خرید آنلاین بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس یکی از دغدغه های همیشگی در فضای آنلاین ایران بوده است. سایت های نه چندان کاربرپسند و همچنین روال سخت و طاقت فرسا از جمله این مشکلات بوده اند. سایت ویستاول سعی کرده است تا با فراهم آوردن روال ساده خرید آنلاین بلیط اتوبوس به رضایتمندی مشتریان خود توجه ویژه ای داشته باشد.


آموزش گام به گام استفاده از خدمات ویستاکارت