دریافت وقت سفارت انگلستان

وقت سفارت انگلستان

دریافت وقت سفارت انگلستان و مدارک وقت سفارت انگلستان

به منظور دریافت وقت سفارت صرفاً مدارک درج شده در روبرو کافی می باشد.

برای اخذ ویزای توریستی انگلستان، نیز مدارکی مورد نیاز می باشد از جمله آن

کلیه مدارک متقاضیان ویزای انگلیس باید به زبان انگلیسی و از طریق دارالترجمه صورت پذیرد. از آنجایی که در روز تحویل مدارک بر خلاف روال دریافت ویزای آمریکا، مصاحبه ای صورت نمیگیرد بنابراین بخصوص مدارک بانکی اعم از مانده حساب، درآمد و مخارج ماهیانه می بایست به دقت در فرم درخواست ویزا انگلیس پر شود. متقاضی می تواند این فرم را بصورت شخصی پر کند هر چند با توجه به این تکمیل اطلاعات فرم درخواست ویزا انگلیس مهمترین مرحله در اخذ ویزا انگلستان هست توصیه میشود در صورتیکه آشنایی کافی به زبان انگلیسی و نحوه تکمیل فرم را ندارید، آن را با پرداخت هزینه ی اضافی به مشاوران ما بسپارید.

حضور متقاضیان برای انگشت نگاری و ارائه مدارک برای تمامی انواع ویزای انگلیس الزامی می باشد. زمان انگشت نگاری حدود ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید. با توجه به این که متقاضیان ویزای توریستی، تجاری و یا دانشجویی ملزم به دریافت برگه عبور هستند، حتما باید ۳ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برگه عبور برایشان صادر شود اما متقاضیان ویزای اقامتی نیازی به ماندن بیش از یک روز ندارند.

توجه داشته باشید امکان صدور برگه عبور در کشور امارات وجود ندارد لذا متقاضیانی که به این کشور مراجعه می کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) در امارات بمانند یا به خرید خدماتی همچون priority, super priority, passport pass back اقدام نمایند.

جهت انجام امور مربوط به اخذ ویزا انگلستان برای ایرانیان سفارتخانه های انگلیس در تهران (ایران)، آنکارا و استانبول (ترکیه)، دبی و ابوظبی (امارات) مناسب هستند. یکی دیگر از موارد تعیین کننده مکان مصاحبه این است که در صورت انتخاب شهرهای غیر از تهران جهت انجام مصاحبه ویزا، شرایط مربوط به پیکاپ پاسپورت ( پیکاپ ویزا ) از آن شهرها را مد نظر بگیرید؛ به این معنا که آیا در مرحله صدور ویزا الزامی برای مراجعه مجدد شخص متقاضی وجود دارد یا خیر. بدین منظور می توانید در صفحه پیکاپ پاسپورت انگلیس اطلاعات تکمیلی پیکاپ پاسپورت را دریافت نمایید.

 • Priority: با خرید این سرویس نتیجه ویزای شما در عرض ۵ روز کاری (بین ۵ تا ۸ روز) صادر خواهد شد. هزینه این سرویس که مبلغ ۱۹۱ دلار آمریکا است باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود.
 • Super Priority: با خرید این سرویس نتیجه ویزای شما ظرف ۲۴ ساعت صادر خواهد شد. هزینه این سرویس که مبلغ ۶۰۰ پونداست باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. در این صورت برای پیکاپ پاسپورت شما می توانید از خدمات پیکاپ پاسپورت ما استفاده نمایید که در صفحه پیکاپ پاسپورت انگلیس اطلاعات دقیق آن درج شده است.
 • Passport Pass Back: هزینه این سرویس که مبلغ ۶۴ دلار آمریکا است باید نقدا در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت شود. با خرید این سرویس گذرنامه در همان روز انگشت نگاری به شما باز می گردد و می توانید به ایران برگردید. نتیجه ویزای شما پس از ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) صادر خواهد شد و سفارت به شما اطلاع خواهد داد تا به امارات بازگردید و گذر نامه خود را به سفارت تحویل دهید. پس از تحویل گذرنامه نتیجه ویزا طی ۳ روز به شما ارائه می شود. توجه داشته باشید که برای مرحله دوم به جای سفر دوباره به امارات می توانید از سرویس پیکاپ استفاده نمایید.(توضیحات در بخش پیکاپ انگلیس در دبی).

پس از انتخاب کنسولگری دلخواه و پرداخت هزینه ویزا، یکی از وقت های ( وقت سفارت انگلیس ) موجود را برای مصاحبه انتخاب نمایید.

هزینه وقت سفارت انگلستان

هزینه وقت سفارت انگلستان

نوع وقت سفارت هزینه
ویزای دانشجویی Tier4 630 دلار + هزینه بیمه
ویزای توریستی 6 ماهه 270 دلار
ویزای توریستی 2 ساله 660 دلار
ویزای توریستی 5 ساله 1115 دلار
ویزای توریستی 10 ساله 1379 دلار
 • اسکن صفحه اول پاسپورت متقاضی .
 • تکمیل شدۀ فرم فارسی درخواست وقت سفارت.
 • در صورت داشتن دعوتنامه ،اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده.
 • در صورت داشتن دعوتنامه ،اسکن دعوتنامه و مدارک اقامتی دعوت کننده.

آدرس سفارت انگلیس

شهر سفارت

زمان مراجعه

آدرس سفارت آمریکا

شماره تماس

سفارت انگلیس در تهران روزهای کاری از شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیلی رسمی 1395-96 تهران – منطقه ١٢ – خ. فردوسی – ش. ١٩٨
Iran
tehran-VFS-englandvisa 00982164052000
سفارت انگلیس در آنکارا روزهای کاری از یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۶ Çankaya, Şht. Ersan Cd. 46/A, 06680 Çankaya/Ankara, Turkey
Turkey
ankara-VFS-englandvisa 00903124553344
کنسولگری انگلیس در استانبول روزهای کاری از یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۶ Meşrutiyet Caddesi No 34, Tepebaşı Beyoglu, ۳۴۴۳۵ Istanbul
Turkey
istanbul-VFS-visaengland 00902123346400
سفارت انگلیس در دبی ( British Embassy Dubai ) روزهای کاری از یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۶ Al Seef Road, Bur Dubai ,Near to Dubai Creekside - Dubai - United Arab Emirates
Dubai
dubai-VFS-visaengland 0097143094444
سفارت انگلیس در ابوظبی ( British Embassy Abu Dhabi ) روزهای کاری از یکشنبه تا پنجشنبه ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به جز روزهای تعطیل رسمی سال ۲۰۱۶ Khalid bin Al Waleed St (Street 22), PO Box 248, United Arab Emirates
Dubai
abuduabi-VFS-visaengland 00971600529995

خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان

دانلود فرم و اسناد وقت سفارت انگلستان

دانلود فرم وقت سفارت انگلستان

فرم سفارت انگلیس

دانلود فرم سفارت انگلیس

مدارک اخذ ویزای توریستی انگلستان

دانلود مدارک ویزای توریستی انگلستان

فرم وکالت نامه انگلیس در دبی

دانلودفرم وکالت نامه انگلیس در دبی

فرم وکالت نامه انگلیس در ابوظبی

دانلود فرم وکالت نامه انگلیس در ابوظبی

فرم وکالت نامه انگلیس در ترکیه

دانلود فرم وکالت نامه انگلیس در ترکیه

تقویم تعطیلات سفارت آمریکا

زمان تعطیلی سفارت آمریکا

مربوط به کشور مناسبت تاریخ
انگلستان سال نو میلادی پنجشنبه / ۱ ژانویه ۲۰۱۵
انگلستان میلاد حضرت محمد (ص) یکشنبه / ۴ ژانویه ۲۰۱۵
انگلستان عید پاک یکشنبه و دوشنبه / ۵ و ۶ آوریل ۲۰۱۵
انگلستان سالروز معراج پیامبر پنج شنبه / ۱۴ می ۲۰۱۵
انگلستان عید فطر دوشنبه و سه شنبه  / ۱۹ و ۲۰  جولای ۲۰۱۵
انگلستان عید العهده چهارشنبه و پنج شنبه  / ۲۳ و ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۵
انگلستان اول محرم سال نو قمری پنج شنبه / ۱۵ اکتبر ۲۰۱۵
انگلستان روز ملی چهارشنبه و پنج شنبه / ۲ و ۳ دسامبر  ۲۰۱۵
انگلستان روز کریسمس پنج شنبه – یکشنبه  ۲۴ – ۲۷ دسامبر ۲۰۱۵
انگلستان روز عرفات پنجشنبه / ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۵

انواع ویزای انگلستان و هدف از سفر و مدارک مورد نیاز ویزاها

انواع ویزای انگلستان

نوع ویزا
هدف از سفر
ویزاهای انگلیس از لحاظ نوع ویزا درخواستی ویزا اقامتی انگلیس
ویزا ازدواج انگلیس
ویزا توریستی انگلیس (غیر مهاجرتی)
ویزا تجاری انگلیس (غیر مهاجرتی)
ویزا دانشجویی انگلیس (غیر مهاجرتی)
ویزاهای انگلیس از لحاظ مدت دوره ویزا درخواستی ویزا ۶ ماهه انگلیس
ویزا ۲ ساله انگلیس
ویزا ۵ ساله انگلیس
نکات انگشت نگاری و مراجعه برای VAC
 • نکته قابل توجه متقاضیان این که یک ساعت قبل از ساعت مقرر وقت مصاحبه خود در سفارت انگلیس حضور داشته باشند.
 • حضور متقاضیان برای انگشت نگاری و ارائه مدارک برای تمامی انواع ویزای انگلیس الزامی می باشد. زمان انگشت نگاری حدود ۲۰ دقیقه طول خواهد کشید.
 • همچنین متقاضیان نگران اقامت در هتل و خرید پرواز خارجی خود نیز نباشند، چرا که همکاران ما در بخش رزرواسیون هتل و پرواز خارجی می توانند به بهترین نحو ممکن این خدمات را ارائه دهند.
 • اصل پاسپورت فعلی با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی.
 • بعد از تحویل کلیه مدارک و پاسپورت به سفارت انگلیس، سفارت پاسپورت متقاضی را به وی باز نمی گرداند (به جز درخواست های اقامتی SETTLEMENT ) و متقاضی برای بازگشت به ایران باید یک برگه عبور از سفارت ایران دریافت کند.
 • متقاضیان ویزای توریستی، تجاری و یا دانشجویی ملزم به دریافت برگه عبور هستند و حتما باید ۳ روز کاری در آنکارا یا استانبول حضور داشته باشند تا برگه عبور برایشان صادر شود اما متقاضیان ویزای اقامتی نیازی به ماندن بیش از یک روز ندارند.
 • امکان صدور برگه عبور در کشور امارات وجود ندارد لذا متقاضیانی که به این کشور مراجعه می کنند باید تا زمان صدور نتیجه ویزا یعنی ۱۵ روز کاری (۲۰ تا ۲۵ روز) در امارات بمانند یا به خرید خدماتی همچون “priority” ویا “super priority” ویا “passport pass back” اقدام نمایند.
مدارک ویزای درخواستی توضیحات
هر مسافر بنا به نوع ویزا درخواستی و مدت دوره ویزا درخواستی مدارکی باید به سفارت ارائه دهد متفاوت است، اما بطور کلی مدارک مورد نیاز به شرح روبرو است :

 


به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی و دقیق تر در رابطه با نحوه اخذ ویزا، وقت سفارت یا پیکاپ ویزا با شماره زیر تماس بگیرید

09199001389

 • اصل پاسپورت فعلی با حداقل ۶ ماه اعتبار از تاریخ مسافرت به انگلستان و اصل پاسپورت های قبلی.
 • یک نسخه تکمیل شدۀ فرم آنلاین درخواست روادید به همراه برگۀ تاییدیه وقت سفارت انگلیس
 • تاییدیه واریزی وجه سفارت انگلیس ( که توسط شرکت یزدان گشت سفیران انجامپذیر است. )
 • ۲ قطعه عکس ۴٫۵*۳٫۵ .
 • اصل و یا کپی دعوتنامۀ معتبر ( در صورت نداشتن دعوتنامه، رزرو هتل در انگلستان )
 • اصل و ترجمه رسمی سند ازدواج .
 • اصل و ترجمه رسمی شناسنامه.
 • اصل و ترجمه رسمی مدارک شغلی مربوطه
  • گواهی اشتغال به کار که در آن در مورد تاریخ درخواست مرخصی ذکر شده باشد و اینکه آیا این مرخصی با حقوق میباشد یا خیر – جواز کسب – پروانه فعا لیت – کارت بازرگانی – لیست بیمه ۶ ماهه گذشته – گواهی تاییدیه بیمه – روزنامه رسمی تآسیس و آخرین تغییرات – فیش حقوقی ۶ ماه آخر – برگه مالیاتی پرداخت شده – کارت پرسنلی – حکم کارگزینی – حکم بازنشستگی – کارت بازنشستگی – پروانه مطب – کارت مهندسی – کارت دانشجویی و…
 • مدارک میزبان در انگلستان
  • دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده – پرینت حساب بانکی – مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درآمد – فیش حقوقی ، سند ملکی ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه – آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده – قبوض پرداختی از قبیل آب ، برق ، گاز و…
 • اصل ریز پرینت حساب شخصی و جاری به زبان لاتین برای ۶ ماه گذشته ، سپرده های بانکی و..
 • برای مدیران و سهامداران اصل ریز پرینت حساب شرکت و شخصی به زبان لاتین برای ۶ ماه گذشته الزامیست.
 • اصل و ترجمه رسمی سند ملکی ، در صورت اجاره دادن، اصل و ترجمه اجاره نامه